21-04-2012
Het naderend voorjaar vraagt om nieuwe impulsen en mijn trainer Julien heeft me uitgenodigd in een voor mij nieuwe omgeving: Club Vitalics. Personal training in een intieme, professionele omgeving.
Als warming up gaan we een rondje hardlopen in het naastgelegen park. Een voorzichtig zonnetj…
13-04-2012
Zondag 22 april 2012 9.00-10.00 is de kickoff van het Bootcamp seizoen. Iedereen die mee wilt doen is van harte welkom voor een proefles. Alles wordt in die les uitgelegd.
Een Bootcampgroep start als er minimaal 8 deelnemers zijn. De deelnemers vanuit de Groupon actie stromen nu binnen en …
17-11-2011
Vitalicswebshop voor al uw trainingsmateriaal
01-04-2011
Lijkt het je leuk om mee te doen met Vitalics Outdoor, meld je dan nu aan door een email te sturen naar info@vitalics.nl . Ook na deze datum bent u wekelijks op hetzelfde tijdstip van harte welkom!
Den Helder: donderdag 14 april van 19.15 uur tot 20.15 uur of op zaterd…
16-02-2011
Het was perfect hardloopweer op zondag 13 februari 2011: weinig wind, droog en lekker fris. Prima weer dus om mee lopen in de 34e Groet-uit-Schoorl-run. Deze prachtige loop start in Schoorl, gaat door bos en duin en is een zeer goed bezocht sportevenement.
Vitalics heeft dit jaar een aantal…